Jaś i Małgosia

 

29 maja 2015 r. (piątek), godz. 19.00, sala koncertowa Filharmonii
Engelbert Humperdinck
Jaś i Małgosia
Reżyser: Włodzimierz Nurkowski
Kierownik muzyczny, dyrygent: Piotr Sułkowski
Orkiestra symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Soliści
Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Przygotowanie chóru – Benedykt Błoński

> więcej informacji
 

Jaś i Małgosia

 

30 maja 2015 r. (sobota), godz. 11.00 oraz godz. 17.00 sala koncertowa Filharmonii
Engelbert Humperdinck
Jaś i Małgosia
Reżyser: Włodzimierz Nurkowski
Kierownik muzyczny, dyrygent: Piotr Sułkowski
Orkiestra symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Soliści
Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Przygotowanie chóru – Benedykt Błoński

> więcej informacji
 

Jaś i Małgosia

 

31 maja 2015 r. (niedziela), godz. 11.00 oraz godz. 16.00 sala koncertowa Filharmonii
Engelbert Humperdinck
Jaś i Małgosia

Reżyser: Włodzimierz Nurkowski
Kierownik muzyczny, dyrygent: Piotr Sułkowski
Orkiestra symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Soliści
Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Przygotowanie chóru – Benedykt Błoński

> więcej informacji
 

Jaś i Małgosia

 

 1 czerwca 2015 r. (poniedziałek), godz. 10.00 sala koncertowa
Engelbert Humperdinck
Jaś i Małgosia
Reżyser: Włodzimierz Nurkowski
Kierownik muzyczny, dyrygent: Piotr Sułkowski
Orkiestra symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Soliści
Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Przygotowanie chóru – Benedykt Błoński

> więcej informacji
 

Jaś i Małgosia

 

02 czerwca 2015 r. (wtorek), godz. 10.00, sala koncertowa Filharmonii
Engelbert Humperdinck
Jaś i Małgosia
Reżyser: Włodzimierz Nurkowski
Kierownik muzyczny, dyrygent: Piotr Sułkowski
Orkiestra symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Soliści
Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Przygotowanie chóru – Benedykt Błoński

 

> więcej informacji
 

Jaś i Małgosia

 

03 czerwca 2015 r. (środa), godz. 10.00, sala koncertowa Filharmonii
Engelbert Humperdinck
Jaś i Małgosia
Reżyser: Włodzimierz Nurkowski
Kierownik muzyczny, dyrygent: Piotr Sułkowski
Orkiestra symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Soliści
Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Przygotowanie chóru – Benedykt Błoński

> więcej informacji
 

"Wakacje w kolorze słońca"

 

 7 czerwca 2015 r. godz.18.30 Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej w Olsztynie
"Wakacje w kolorze słońca"
KONCERT CHARYTATYWNY
Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Zespół Dziecięcy "Maryjne Słowiki" (przygotowanie: Magdalena Kowalewska)
Marcela Wierzbicka - sopran
Krzysztof Zimny - tenor

Dominik Opaliński - bas/baryton
Anna Reszczyńska - fortepian
Jan Staruch - skrzypce
Dyrygują:Żaneta Kucharska , Laura Obrycka
Benedykt Błoński
W programie: Franz Schubert - Msza G-dur D.167 ,Gabriel Fauré - Cantique de Jean Racine op.11

Wstęp wolny

> więcej informacji
 

Ten szczególny czar bandoneonu...

 

12 czerwca 2015 (piątek), godz. 19.00, sala koncertowa Filharmonii
Ten szczególny czar bandoneonu...
Andrey Kruzhkov – dyrygent
Maxim Salnikov – akordeon, bandoneon
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Program:
Izaak Dunajewski –Uwertura z muzyki do filmu „Dzieci kapitana Granta”,Georgy Sviridov – Walc z muzyki do opowieści Puszkina „Zamieć”,Nicolai Tchaikin – Koncert na akordeon i orkiestrę nr 1,Yevgeny Derbienko – 6 fragmentów muzyki do filmu „Golden Calf” („Złoty cielec”) na akordeon i orkiestrę ,Astor Piazzolla – Koncert na bandoneon z orkiestrą „Aconcagua”,„Tango-Kafe 1930”,JosephKosma –„Spadające liście” („Autumn leaves”),Carlos Gardel – Tango z filmu „Zapach kobiety” („Scent of a Woman”)

> więcej informacji
 

Koncert symfoniczny - Zakończenie 69. sezonu artystycznego

 

19 czerwca 2015 (piątek), godz. 19.00, sala koncertowa Filharmonii

Koncert symfoniczny

Piotr Sułkowski – dyrygent
Qi Xu – fortepian
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Program:
Fryderyk Chopin – Wielki Polonez Es-dur op. 22 i Andante Spianato
Henryk Mikołaj Górecki – IV Symfonia „Tansman – Epizody” op. 85 na fortepian, organy i orkiestrę symfoniczną 

> więcej informacji
 

Instytucje kultury samorządu województwa warmińsko-mazurskiego

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie Centrum Polsko-Francuskie Côtes d`Armor Warmia i Mazury w Olsztynie Muzeum Kultury Ludowej w Węgorzewie Muzeum Mikołaja Kopernika we Fromborku Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. E. Sukertowej-Biedrawiny w Olsztynie Muzeum Bitwy pod Grunwaldem w Stębarku Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu Skansen w Olsztynku

projekt i wykonanie: Promocja Filharmonii & Artneo.pl Artneo